ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ

22 Eylül 2018 10:46
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ

Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.

Oldukça güçlüyüz

Mevcut belediyeleri korumak ve yeni büyükşehirler kazanmak isteyen CHP'de parti kulislerinde hareketlilik başladı. Belediye başkan adaylarının açıklanmasına ise gelecek aydan itibaren başlanacak. CHP'nin 24 Haziran seçimleri sonuçları baz alındığında Hatay ve Eskişehir'i kaybedebileceği iddialarını da değerlendiren Torun, "Biz, bütün belediyeleri alacağız. Biz, o illerde oldukça güçlüyüz. Bizim yaptığımız bütün araştırmalara göre seçimleri kazanacağımıza eminiz." diye konuştu.

Tabanda ittifak kurulur

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın "hiçbir partiyle ittifaka girmeyecekleri" yönündeki açıklamasına ilişkin de Seyit Torun, "Elbette ki İYİ Parti'nin kendine göre bir açıklaması vardır ama süreç içerisinde çok şey değişir." dedi. Birliktelik olabileceğine işaret eden Torun, "Geçmişte bir Millet İttifakı kuruldu. Hani bu tavanda kurulmasa bile tabanda mutlaka kurulur" dedi.

Bolu'da kamp yapılacak

Yerel seçim hazırlıklarına hız verilen CHP'de, TBMM Grubu'nun 27. Dönem 1. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı için 27-30 Eylül tarihlerinde Bolu Abant'ta kampa girilecek.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun açış konuşması ile başlayacak kampta, çeşitli sunumlar ve milletvekillerinin değerlendirmeleri yer alacak.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

OPERA OTOGAR HATTI

22 Eylül 2018 13:14
ESKİŞEHİR CHP Lİ BELEDİYELERİN FESTİVAL , KONSER , HEYKEL VE ÇANAKKALE BELEŞ GEZİ TURLARI SEÇİMDE ETKİSİ KISITLI OLUR . BİRAZDA KENAR SEMTLERİN SORUNLARINA EĞİLSENİZ .

usta

22 Eylül 2018 14:42
BU SEFER İZMİR VE ESKİŞEHİR DE ELİNİZDEN GİDECEK GİBİ . YAPTIĞINIZ HİZMETLER ORTADA . BOL BOL MAGAZİN .

Eses

22 Eylül 2018 14:27
Hocayla girerseniz o dediğiniz tutmaz.

Gülseren

22 Eylül 2018 13:04
Fevziçakmak mah gelin 20 senelik Büyükşehir Belediye başkanın olmayan hizmetlerini görün. Masabaşı siyaset yapmayın. 20 senenin ne kadar zaman dilimidir? Düşün idrak et Diger illere bak standart kafayı bırak gerceklerle yüzleşmek gereklidir

metal yorgunluğu

22 Eylül 2018 12:34
20 senede eskişehir içinden çıkılmaz bir hal aldı , yaptıkları ve yapacakları işte bu kadar hoca da metal yorgunluğu var artık yeter , bu sefer başka kişileri deneyeceğiz .

mustafa

22 Eylül 2018 15:01
odunpazarı için artık çok geç. Büyükşehir içinde. Tepebaşı sayın Ataç la devam ederse alınır. İlçelerden zaten alamazsınız. Mahmudiye gider Han belki kalır.

Veli baksan

23 Eylül 2018 09:25
Baksan'a yaptılarınız malum... yıllardır hizmet yok... Artık çokta garanti görmeyin...Bize yatırımı, üretimi ve istihdamı da destekleyen ve vatandaşının yanında olacak yeni bir başkan lazım..

cello

22 Eylül 2018 18:23
eskişehir 3 belediyede gidecek.bunu bir kenara yazın. ne yaptınız ki şimdiye kadar.

Objektif bakış

22 Eylül 2018 21:02
Trafik keşmekeşi su tramvay zamları asfalt kaldırım katılım ücretleri ,,,yok bu defa en az 2 belediye chp nin elinden gidecek,buna b.sehir dahil.bu konuda eminim.h d p ile ittifak iyi parti desteği ni de garantilenez.

Eses

30 Eylül 2018 20:35
Veli baksan. Baksana hizmet değil, baksanın yıkılması ve yer değiştirmesi lazım. Baksan Anemon Otelle Batıkent arasında bir yara gibi. İyileşmesi de mümkün değil. Artık Baksanın yıkılması, buradaki tesislerin Sultanderedeki Kobi organize sanayiye gitmeleri gerekiyor.

okur

22 Eylül 2018 14:30
Eskişehir zaten bizim ve bizm olacaktır..