paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ESKİŞEHİR ÖVGÜSÜ

Son Güncelleme : 15 Mayıs 2018 16:05
 ESKİŞEHİR ÖVGÜSÜ

Eskişehir’e gelen Fransa Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Eric Soulier ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Eskişehir’de gerçekleştirilen kültür sanat çalışmaları hakkında Başkan Büyükerşen’den bilgi alan Soulier, şehrin tam anlamıyla eğitim, kültür ve sanat şehri olduğunu ifade etti. Kültür sanat alanında Eskişehir ile iyi ilişkiler kurduklarını ifade eden Soulier “Türkiye’de yerel yönetimlerle ilişkimizin en iyi olduğu belediyelerden biri olan Eskişehir ile daha birçok büyük çaplı sanat projelerine imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

AKILLANMAYIZ

16 Mayıs 2018 12:00
kendileri uzay , füze , uçak sanayi , otomobil sanayii en ileri EN YÜKSEK teknoloji yolunda , bize de 90 senedir veriyorlar gazı , ayın - oyun işler sanatsal çalışmalar hiç bir kişi ve insanlığa faydası olmayan işler peşindeyiz .

oxxo

16 Mayıs 2018 10:26
hoca şu geçen 5 seneyi gerçekten , davetle , gelen gidenle hoş beşle geçirdi .. hoca 5 sene içinde bir iş yaptımı vatandaşa hizmet için bir iş yaptımı biri çıkıp açıklarmı ?

Tarzan

16 Mayıs 2018 04:04
Hiç şaşırmadım hoca zaten Eskişehir'in sorunlarına 20 yıldır Fransız !

Arya

15 Mayıs 2018 20:46
Şehir dışarıdan gelene güzel dışarıdan gelenleri kenar mahallere götürseniz gelmeyen otobüs duraklarında bekletseniz tramvay çilesini yaşatsanız bakalım o zaman yorumlar ne olacak

- büyükerşen fransızmı

16 Mayıs 2018 10:16
fransız büyükelçisi erik ki yenikent Seyitgazi yolu kalabaksuyu deposu önüne getirmesini yolun nekadar sanatsal çevrenin pisliğin , çer çöpün çarpık asfalt yamalarının ve bu yolun nasıl kıvrıldığı çağdaş çizgiler taşıdığını konuğuna göstermeli idi .
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 8 sanıktan 7'si 2 yıl 1 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
Büyükşehir Belediyesi sütün, toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planlanan Halk Süt Projesi 17 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, protokol, şehrimizdeki ve çevre illerdeki kurum ile kuruluşların temsilcilerinin katıldığı muhteşem törenle hizmete sunuldu.
FETÖ OPERASYONU
FETÖ OPERASYONU
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Eskişehir'de düzenlenen operasyon 1'i kadın 6 şüpheli gözaltına alındı. 
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
Önceki gün canlı kanatlı hayvan pazarında çıkan silahlı kavganın şok detayları ortaya çıktı. İki taraf arasında husumet olduğu öğrenilen silahlı kavgada 13 yaşındaki bir çocuğun başından vurularak ağır yaralandığı ortaya çıktı.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.