Donald Trump'ı zora sokacak kitap

16 Haziran 2020 16:05
 Donald Trump'ı zora sokacak kitap

Son zamanlarda hakkında yazılan kitaplarla başı dertte olan ABD Başkanı Donald Trump'ı zor duruma sokacak yeni bir kitap geliyor. Trump'ın yeğeni tarafından kaleme alınan kitap, Trump'ın şüpheli vergi işleri ile 'rahatsız edici ve müstehcen' hikayelerine yer veriyor.

ABD Başkanı Donald Trump’ın başı, son zamanlarda hakkında yazılan kitaplarla dertte. Trump’ı zor durumda bırakacak yeni bir kitap geliyor. Başkanın yeğeni Mary Trump, ağustos ayında amcası hakkında yazdığı Too Much and Never Enough adlı kitabı çıkarıyor.

Donald Trup’ın ölen ağabeyi Fred Trump Jr’in kızı Mary Trump, kitabını, Cumhuriyetçi Parti tarafından düzenlenen Cumhuriyet Ulusal Konvansiyonu’ndan birkaç hafta önce, 11 Ağustos’ta yayımlıyor.

TRUMP'IN VERGİ PLANLARI KİTAPTA

Guardian’ın haberine göre Trump’ın “rahatsız edici ve müstehcen” hikayelerini anlatacak olan kitabın, Mary Trump’ın, 1990'larda Donald Trump’ın “şüpheli vergi planları” ile ilgili nasıl birincil kaynak olduğunu ortaya koyması bekleniyor. New York Times’ın araştırması, Pulitzer ödülü kazanmıştı.

KARDEŞİ DE TRUMP'A KARŞI

Kitapta ayrıca, Mary Trump ile Donald Trump’ın kız kardeşi, emekli federal yargıç Maryanne Trump Barry arasında geçen ve Trump Barry’nin ağabeyinin aleyinde düşüncelerini içeren diyaloglara da yer veriliyor.  

"AĞABEYİNİN ÖLÜMÜNDE ETKİLİ OLDU"

Mary Trump’ın babası Fred Jr, uzun yıllar alkol bağımlılığı sorunuyla mücadele ettikten sonra 1981 yılında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmişti. Mary Trump, kitabında, amcası Donald Trump’ın “babasının ölümünde etkili olduğunu ve babası bağımlılığın kritik eşiğindeyken onu ihmal ettiğini” öne sürdü. Başkan Trump, geçmiş yıllarda yaptığı açıklamada, ağabeyinin aile işini yapması için ona baskı uyguladığı için pişman olduğunu söylemişti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama