BÜYÜKERŞEN'E ONUR ÖDÜLÜ

Son Güncelleme : 08 Ocak 2019 15:01
 BÜYÜKERŞEN'E  ONUR ÖDÜLÜ

Sanat Akademisi Uluslararası Sanat ve Sanatkârlar Topluluğu Kültür Derneği’nden (SAKÜDER) Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e Türk kültür ve sanatına hizmetlerinden dolayı Onur Ödülü verildi.

Türkiye'nin sanat kenti

Büyükerşen, “Ne mutlu bana ki gerek Akademi Başkanlığı ve Rektörlük dönemimde gerek Belediye Başkanlığım boyunca Eskişehir’e kültür ve sanat alanında birçok hizmet yapma, tesis ve kurum kazandırma şansım oldu. Eskişehir bugün Türkiye’nin sanat ve kültür kenti olarak da biliniyorsa bunda bizim kurduğumuz sanat kurumları ve tesisleri kadar, bu sanata sahip çıkan, onu benimseyen değerli şehir halkının da büyük payı var” dedi.

Çalışmalarımız sürüyor

Sanatın ve sanatçıların yanında olarak büyük hizmetler veren SAKÜDER’e onur ödülü için teşekkürlerini de ileten Başkan Büyükerşen, “Eskişehir halkının kültür ve sanat ile iç içe yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde Sanat Sokağı, Hamam ve Hamam Müzesi, Modern Sanatlar Müzesi projelerimizi hayata geçirmek için hızla çalışıyoruz. Yakın zamanda hizmete girecektir” diye konuştu.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gülizar

08 Ocak 2019 16:56
Hocam çok çok çok tebrik ederim. Biz fevziçakmak mah. Olarak,mahallemizin 20_16 yıllık belediye başkanları olarak mahallemizin natürel ve orijinallıgını hiç bozmadıgınız için birinize çelenk digerinize plaket taktim etmemiz gerekiyor.

Vatandaş

08 Ocak 2019 23:57
Hocam sana ödül olarak olta takımı verelim.Emekli ol balığa git artık

Mesut

08 Ocak 2019 17:57
Gelenden plaket, gidende büst 20 sene geçti kenar mahalle. Belediyecilik hizmeti getirmeöekle iki belediyede geçti. Hizmet getirdik diyorsanız 16 senelik tepebaşı belediye başkanı Ahmet Ataç ile FEVZİÇAKMAK MAH. GELİN

Mert

09 Ocak 2019 09:28
Saküder hocayı size verelim size başkan olsun hoca eskişehiri perişan etti biz bıktık alın siz kullanın

kadir akyürek

08 Ocak 2019 21:44
ödülü verenlere bak kendileri çalıyor kendileri oynuyorlar

bülent yağcıgil

08 Ocak 2019 17:03
SAKÜDER hocamızı kendilerine transfer etsinler..

şirintepe

09 Ocak 2019 08:43
hocaya her kes ödül verdi , bir fevzi çakmak mh . si ödül vermedi , bu mh. yi kınıyoruz .

Niyazi Kumcu

09 Ocak 2019 11:04
Hocanın tırnağı olamayacak kişilerin sırf muhalif oldukları için yazdıklarını sizde marifet miş gibi buraya sıralıyorsunuz.GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.