Bay J İletişim Bilimleri Fakültesinde

11 Aralık 2017 10:14
 Bay J İletişim Bilimleri Fakültesinde

Asıl adı Jerfi Benveniste olan 'Bay J', Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.


İletişim Bilimleri Fakültesi Frig Salonu’nda gerçekleşen ‘Yaş 48 Kafa 4.8’ adlı söyleşide Bay J, radyo programcılığı ve sunuculukla ilgili tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide ünlü radyocu, ilk olarak kendinden bahsederek daha sonra radyo programcılığı serüvenini anlattı. Ayrıca radyo sunuculuğu yapmak isteyen öğrencilere de çeşitli tüyolar veren Bay J, radyonun özellikle gelişen teknolojinin de etkisiyle zor bir dönem geçirdiğinden bahsederek, öğrencilerin sabırlı olmalarını söyledi. Daha sonra soru-cevap bölümüne geçilen söyleşide öğrenciler, merak ettikleri soruları ünlü sunucuya sorma fırsatı buldu. Söyleşinin sona ermesinin ardından Bay J, Anadolu Üniversitesi radyosu olan Radyo A’daki programa katıldı.
Öte yandan Yaş 48 Kafa 4.8 söyleşisine, İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erhan Eroğlu, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Hasan Çalışkan ile Doç. Dr. Figen Ünal'ın yanı sıra fakülte öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
15 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla Abacı Grup çalışanları şehir genelinde çevre temizliği yaptı.