18 YAŞINDA 110 MADALYA

24 Nisan 2019 16:38
 18 YAŞINDA 110 MADALYA

Eskişehir'de okul idarecisi ve antrenör olan annesinin yetiştirdiği 18 yaşındaki milli tekvandocu Gülsena Karakuyulu, ulusal ve uluslararası yarışmalarda 9 yılda 110 madalya kazanarak önemli bir başarı elde etti.

Başarılı sporcular

Lise yıllarında gönül verdiği tekvandoya 2009'da geri dönen Şehit Mustafa Türker İlkokulu Müdür Yardımcısı Dilek Karakuyulu, o tarihten bu yana Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübünde antrenörlük yapıyor. Branşı sınıf öğretmenliği olan 45 yaşındaki tekvando antrenörü, aradan geçen 10 yılda kızı Gülsena'nın yanı sıra aralarında ay yıldızlı formayı giymiş çok sayıda başarılı tekvandocular yetiştirdi.

Anne desteği

Annesinin desteğiyle sporda başarı basamaklarını birer birer atlayıp ulusal ve uluslararası arenada 9 yıldır ringe çıkan Gülsena Karakuyulu ise kazandığı madalyalarla hem ailesinin hem de Türk sporunun gurur kaynaklarından biri oldu. Elde ettiği başarılarda ve bu yaşına kadar 110 madalya kazanmasında ailesinden aldığı desteğin büyük katkısının olduğunu vurgulayan milli sporcu, "Hiçbir zamanımı boşa geçirmiyorum. Ailemle vakit geçirmenin yanı sıra spora çok önem veriyorum. Hedefim başarılarımı korumak, aynı başarılarıma devam ederek en önemli hedefim olan olimpiyatlara katılarak ülkemi temsil etmek, ay yıldızlı bayrağımızı göndere çekmek" dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

uğur

25 Nisan 2019 10:02
tebrikler

bir eski oyuncu

24 Nisan 2019 22:44
Kutlamak gerekir. Ancak şunu da sormadan edemiyeceğim. " zamanımı boşa geçirmiyorum" diyor. ( sporu kastediyor). Eğitim çağında olmasına rağmen,bir eğitime devam ediyormu ? ( bu durumda çok zor). Eğitime devam etmiyorsa, eğitim düzeyi nedir ? Şu bilinmelidir ki, eğitim yaşam boyu gereklidir.

Anti Yobaz

25 Nisan 2019 07:39
Bu kız hepinizi döver yobazlar, dikkat edin sokakta laf falan atmaya kalkmayın, şort mort giydi diye tekmelemeye kalkmayın..

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama