YEŞİL OSB'NİN İLK ÖRNEĞİYİZ

14 Kasım 2019 15:41
  YEŞİL OSB'NİN  İLK ÖRNEĞİYİZ

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Dünya Bankası Grubu ve Güney Kore Enerji Ajansı iş birliğinde yürütülen ‘Türkiye’de Yeşil OSB Uygulama Projesi’ kapsamında 331 organize sanayi bölgesi arasında pilot OSB seçildi.

Yenilik ve teknoloji

Proje kapsamında Eskişehir OSB’yi ziyaret eden Dünya Bankası Grubu ve Güney Kore Enerji Ajansı yetkilileri Organize Sanayi Bölgesinde teknik incelemelerde bulundu. Toplantıda konuşan Başkan Küpeli, “Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye’mizin göz bebeği. Bütün yeniliklere açığız. Sürekli yeniliği ve teknoloji takip ediyoruz. Kazanımlarımızı bölgemiz katılımcılarına da sunuyoruz. Biz Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi olarak Yeşil OSB’nin de ilk örneğiyiz” dedi.

Doğru yerdesiniz

Küpeli, “Tecrübesi ve hafızası olan bir organize sanayi bölgesi olarak birçok konuda proje üretiyoruz. BEBKA’dan, TÜBİTAK’tan ve KOSGEB’den destek istiyoruz. Kaynak yaratabilmek adına ayakları yere sağlam basan projeler için müracaatlarda bulunuruz. Çok doğru yerdesiniz. Sizi ve bizi hedeflerimize ulaştırabilecek bir proje bu. Biz bu projeyi ileriye taşımaya yönetim olarak hazırız” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama