paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

SARICAKAYA'YA BİN ZEYTİN FİDANI

19 Nisan 2018 10:31
  SARICAKAYA'YA  BİN ZEYTİN FİDANI

Eskişehir’in Akdeniz’i olarak bilinen ve iç Anadolu’da zeytin yetişen tek yer olan Sarıcakaya ilçesine bin adet zeytin fidanı daha dikildi.

Sarıcakaya Belediyesi ve Orman bölge Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen projede, stat caddesi üzerine, refüj ve boş alanlara fidanlar dikildi. Fidan dikimine, Kaymakam Recep Aydın, Belediye Başkanı Faruk Güler, DSİ Bölge Müdürü Murat Gül ve Orman Bölge Müdürü Recep Temel ve öğrenciler katıldı. Eskişehir Orman Fidanlığında sera altında yetiştirilen zeytin fidanları toprakla buluşturuldu. Fidanların bakımı belediyeye ait olacak.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Mahmut

19 Nisan 2018 10:58
Kapatılan beldelerde yaşayanlar cezalandırıldı.Bütün gelirleri bu belediyeye akıyor.Belediye 2 işcinin parasını ödeyemezken artık kültür gezileri düzenlemeye başladı.Bütün yatrımler merkeze.Beldeler harap oldu.Nüfusları azaldı.

Hasan

19 Nisan 2018 11:02
Köylere haftada bir defa gelip çöp alıyor.Gelmeyin.Millet çöpünü kendi toplar.

beyköylü

19 Nisan 2018 14:21
Mademki hizmet merkezde yoğunlaştı ,seçimi iyi değerlendiriyoruz köylerden belediye başkanı seçiyoruz,köylerin oyu merkezden fazla,bir dönem daha yakınmanın bir anlamı yok.

Lçn

20 Nisan 2018 16:43
Laçın olarak Sarıcakaya belediyesinden hiç bir şey istemiyoruz.Bizim kaynaklarımızı da kullanmasınlar.2000-2500 nüfus varken yarısı göç etti.

Kadir

20 Nisan 2018 16:32
Laçin Sarıcakaya'nın mahallesi asla değildir.

ömer

20 Nisan 2018 12:09
çok güzel bu bölge bir tünelle eskihire bağlanmalı yani üstten yollarla falan değil eskişehir bu bölgenin ikliminden sonuna kadar yararlanmalı ve bu bölge insanıda daha gelişmeli.Ayrıca oranın yerlileri yorum yapmış ben de bu değerlendirmelere katılıyorum.Bizim ilçedede aynı yatırımlar merkez ilçeye ve ya bu ilçeye yakın yerlere yapılıyor çever köylere yatırım yok. 2-3 haftada gelinirse çöpler alınıyor.hizmet bu mu yani.

Gazi

19 Nisan 2018 19:16
Biz mahalle olmak istemiyoruz.Sarıcakaya kendi başının çaresine baksın.o kadar.

Hakan

19 Nisan 2018 19:14
Beyköylü. köylerden belediye başkanı mı seçiliyor Siz mahalle olarak kalın. İsteyen eskiden olduğu gibi köy olsun .Biz kendi çöplerimizi toplarız.
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 8 sanıktan 7'si 2 yıl 1 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
Büyükşehir Belediyesi sütün, toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planlanan Halk Süt Projesi 17 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, protokol, şehrimizdeki ve çevre illerdeki kurum ile kuruluşların temsilcilerinin katıldığı muhteşem törenle hizmete sunuldu.
FETÖ OPERASYONU
FETÖ OPERASYONU
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Eskişehir'de düzenlenen operasyon 1'i kadın 6 şüpheli gözaltına alındı. 
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
Önceki gün canlı kanatlı hayvan pazarında çıkan silahlı kavganın şok detayları ortaya çıktı. İki taraf arasında husumet olduğu öğrenilen silahlı kavgada 13 yaşındaki bir çocuğun başından vurularak ağır yaralandığı ortaya çıktı.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.