ÖZEL ÇAĞDAŞ'TAN COŞKULU KUTLAMA

24 Nisan 2018 12:18
  ÖZEL ÇAĞDAŞ'TAN  COŞKULU KUTLAMA

Özel Çağdaş Okulları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları bu yıl Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi nde gerçekleştirildi.

 Geniş katılım Törene, ESBAV Yönetim Kurulu Başkanı ve Okul Kurucusu Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. Sunumunu Neslihan Eroğlu ve Defne Avşar’ın yaptığı törende, açılış konuşmasını Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve öğretmen konuşmasını Canan Üstün Bektan yaptı. İzmir Marşı Andımızın okunması, Çağdaş Sesler Senfoni Orkestrası ve Koro’nun seslendirdiği 23 Nisan şarkıları ile başlayan tören; 1,2,3 ve 4. sınıf öğrencilerinin dansları ve şiirleri ile devam etti. Çok sayıda veli ve öğrencinin alkışları eşliğinde söylenen İzmir Marşı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları son buldu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı. 
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
Günyüzü ilçesi Gümüşkonak mahallesinde meydana gelen trafik kazasında, 1'i ağır 2 kişi yaralandı.