ODUNPAZARI'NDAN ASFALT ATAĞI

13 Ekim 2019 15:03
  ODUNPAZARI'NDAN  ASFALT ATAĞI

Odunpazarı Bölgesinde başlattığı asfalt atağı devam eden Odunpazarı Belediyesi, 6 Mahallede 24 sokakta toplam 47 bin metrekare yol yapım ve onarım çalışması yaptı.

Ekipler, Emek Mahallesi’nde Harika, Nasuh Akar, Atılganner, Anadolum, Oruçbey, Ceylanlar, Mücahit, Umutcan, Uğurkan, Gülşah, Severcan ve Girişken Sokakta yol yapım ve onarım çalışması yürüttü. Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Emek Mahallesi’nin yanı sıra OEDAŞ’ın çalışmasını tamamladığı diğer mahalle ve sokaklarda da yol yapım ve onarım çalışması yaptı. Vadişehir Mahallesi’nde Pamukkale Sokak’ta çalışma yürüten ekipler; Ihlamurkent Mahallesi’nde Alevler Sokak; Osmangazi Mahallesi’nde Subaşı Sokak; 71 Evler Mahallesi’nde İktisat, Tophane, Cenap, Çankaya, Nasipli Sokak; Alanönü Mahallesi’nde ise Yağlı, Anıl, Meleknur, Sercan Sokakta toplam 47 bin m2 asfalt ve tretuvar çalışması yaptı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nazli

14 Ekim 2019 13:18
Darısı Tepebaşı Belediyenin başına..Eskibağlar mahallesinin sokaklar rezalet,toz toprak içinde ne yürüyebiliyoruz gerçi yürüyecek kaldırımda yokta,yoldan yürüyoruz araba geçtikçe üstümüz başımız,balkonlar camlar arabalar toz toprak içinde,bide kış geliyor artık yağmur çamurdan geçilmez.Rezalet

BİROL

14 Ekim 2019 07:35
Şeker önü yolu çok güzel yolda giderken hiç çukur yok bide çok geniş.

Halit

14 Ekim 2019 01:04
Asfalt dan ziyade parke taş döşenmesi daha tasarruflu olur kanaatindeyim. İnternet, Tedaş, telefon, Eski,vs. gibi kurumlar ayrı ayrı devamlı kazı yapmaktadır. İzmir Büyükşehir belediyesinin yeni altyapı projesi ilimiz için değerlendirilmesi gerekir.

Asvalt istiyoruz

14 Ekim 2019 14:46
Emek Mahallesi Günebakan sokağada kış gelmeden asfalt istiyoruz.

Sanayiyi Kaldırın

14 Ekim 2019 17:41
Sayın Odunpazarı Belediye Başkanım Oto Tamir sanayisini ne zaman kaldıracaksınız Emek Mahallesi halkı olarak merakla bekliyoruz.

Emekteki çalışmanızı sanayiye kadar götürün

14 Ekim 2019 14:29
Emekteki çalışmayı sanayiye kadar götürün rezillik diz boyu hicmi sokaklari gezmiyorsunuz köy yolu gibi elektrik direkleri altyapi vs sorunu çözüp derhal kaldırım ve yollar yapılır inşallah iyi çalışmalar o.b.

Faik

15 Ekim 2019 10:04
Odunpazarı yapar. Tepebaşı puan toplar. Artık bunu herkes görür.