"DURUMLAR BENİ ETKİLEDİ"

07 Nisan 2020 09:45
  "DURUMLAR  BENİ ETKİLEDİ"

Eskişehirspor'un orta alanda ki dinamosu Mehmet Özcan,  şuna ki süreci ve Eskişehirspor'u değerlendirdi. Özcan,  Sezon başındaki transfer süreci ve puanların silinmesi kendisini etkilediğini söyledi.

Eskişehirspor'un başarılı futbolcularından Mehmet Özcan, gazetemize şuan ki süreci ve Eskişehirspor'u değerlendirdi. Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini dile getiren başarılı orta saha oyuncusu Özcan, " Bu süreçte lütfen 14 kuralını uygulayalım ve evde kalalım. İnsanların kurallara uyduğu takdirde süreci daha çabuk ve en kısa sürede atlatacağımıza inanıyorum." dedi. 

GENİŞ BİR KADROMUZ YOK 

Eskişehirspor'un önemli bir camia olduğunu aktaran Mehmet Özcan, böylesine bir camianın kaderine terk edilmemesi gerektiğini söyledi. Özcan, "Eskişehirspor son yıllarda büyük sıkıntılarla boğuşuyor. Artık herkesin taşın altına elini koyması gerek" dedi. Kadro darlığına dikkati çeken Özcan sözlerini şöyle sürdürdü. " Sezonun ikinci yarısına bilindiği gibi çok iyi başladık. Kadromuzun kısıtlı olması, yoğun maç trafiğini kaldıramadı.Ayrıca sakatlık ve cezalıların olması da olması bizi çok etkiledi ve düşüş yaşadık." 

KONSANTRE OLAMADIM 

Sezon başındaki Transfer süreci ve eksi puanların gelmesinin kendisini etkilediği ifade eden Es-Es'in başarılı ismi, " Sezon başındaki transfer süreci ve gelen puan silmeleri sezona iyi başlayamama ve konsantre olamama neden oldu. Sonra kendimi toparladım hem fiziksel anlamda hem mental anlamda. Şuan sadece sağlıklı bir şekilde futbola başlamayı düşünüyorum."açıklamasında bulundu. 


SÜRECİ EVDE

ÇALIŞARAK

GEÇİRİYORUMSüreci evde çalışarak değerlendirdiğini belirten Özcan, "Teknik heyetimizin verdiği antrenman programlarını düzenlik olarak uygulayarak formda kalmaya çalışıyorum. Onun dışında ailemle vakit geçiriyorum. Film izleyip, kitap okuyorum. Yeğenlerimle birlikte de Playstation oynuyorum." dedi. 

ÖNCELİK SAĞLIK 

Şuan ki sürecin futbol oynamaya elverişli olmadığını aktaran Özcan, " Şuan futbol geri planda. Sağlık her şeyden önce gelir. Federasyon bunun için en doğru kararı verecektir. Bizler de buna saygı göstermek zorundayız." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama