DEDE-TORUNA ÖZEL ÖDÜL

20 Haziran 2019 16:48
  DEDE-TORUNA  ÖZEL ÖDÜL

Topladıkları mavi kapaklarla 221 engelliye umut ışığı olan dede ve torununa özel bir ödül verildi. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen olan Engellilerde ve Yaşlılarda Dijital Dönüşüm Sempozyumunda Eskişehirli Halit Aydoğan ve Melike Sarıtaş da yer aldı.

Güzel bir tablo

Eskişehir'den Ankara'ya giderek sempozyuma katılan dede ve torununa Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından bir adet tablo ve tablet hediye edildi. Tablonun engelli çocuklar tarafından yapıldığı ve güzel bir tablo olduğu öğrenildi.

Bizi heveslendiriyor

Ödül töreni sonrasında kısa bir açıklama yapan Melike Sarıtaş, "Biz bu işi ödül almak için yapmıyoruz ancak ödül almak bizi daha çok heveslendiriyor. Bir adet tablet ve engelli kardeşlerimizin yaptıkları muhteşem bir tablo hediye edildi. Bizi de unutmadıkları için tüm yetkililere teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (4)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İSMAİL İNAN

21 Haziran 2019 08:14
Tebrikler Rabbım yar ve yardımcınız olsun.

insan olmaya gerek var

21 Haziran 2019 09:49
sen dolu halinle kaç kişiye yardım etmişsin insancık (ne gerek var mış)

BOŞ ADAM İŞİNE CEVAP

21 Haziran 2019 11:41
Bu zihniyet yüzünden toplum bu halde... 221 engelliye umut diyor haberde...bu dede ve toruna (Allah razı olsun) Allah muhtaç etmesin diye dua et bence... bu hallere bu kapaklara muhtaç olma...

ne gerek var

21 Haziran 2019 09:08
boş adam işi